סימפל בורגר – Simple – Burger & Fries

‎זלמן שניאור 4‎, תל אביב

נמרוד ברנע
Nimrod Barnea

בזמן שירדן ואני אכלנו לפני כמה ימים הוא סיפר לי על אחד ההמבורגרים שהוא הכי אוהב וכמעט אין אותו בארץ – סמאשבורגר.
הדבר הזה מככב לאחרונה חזק ביוטיוב בכל הערוצים של האמריקאים שמעשנים בשר שאני עוקב אחריהם. מככב חזק כמו שלוחצים אותו בשביל שיהיה דקיק ואז יהפוך לקריספי והשומן שלו ייצלה במרווחי האויר שנוצר בקציצה עצמה.
זה לא מה שכולם בארץ טוחנים, עבה ומסה של בשר, אלא סגנון שונה לחלוטין. אמריקאי קלאסי ומושחת.
דיברתי על הקבוצה באוויר החופשי ולגמרי במקרה Naama Mashiach גילתה שאני אחד ממנהלי הקבוצה שהיא אוהבת אז אחרי שהיא סיפרה לי שהפרטנר שלה Roy Yosifon שפתח את סימפל בורגר, פופ אפ בתל אביב שעושה בדיוק את זה – סמאשבורגר קלאסי. אז לא נלך לנסות?
לקחנו המבורגר דאבל (46 שקלים) וצ’יפס כי היינו רעבים (ויש גם סינגל) והביס היה… טוב מאוד. נשנשנו לנו מול בית העיר כי זה פיק אפ ולא מסעדה עם ישיבה (אחלה לוקיישן לארוחה והיתה לנו אחלה של שיחה על אוכל כמובן) והיה טעים ממש. רואים שרועי אוהב המבורגרים והצליח להגיע לדיוק בכריך הזה ולהזכיר לנו את in n out (יש האומרים גם שיק שאק, אבל לא הייתי שם) הלחמניה לא מתפרקת וסופגת יפה את הרוטב. למרות שאין שולחן כלום לא טפטף או התפרק והידיים לא יצאו שומניות מדי, למרות שההמבורגר היה עסיסי עם גבינה וגם רוטב. ממש שילוב טוב, עם קציצה לא גדולה אבל הביאו אותה לקראנצ’יות וביחד עם הבצל זה השלים את המרקם בצורה מצוינת.

עשו עלינו גם ניסיון למשהו שאולי יופיע בתפריט, שלא אחשוף אותו אבל אגיד שהוא בהחלט בכיוון.
בקיצור, רואים שעשו מיליון ניסיונות (מרחם עלייך ממש, נעמה, שהיית צריכה לאכול את כל ההמבורגרים האלה) ונהנו מהתהליך וממה שיצא.
אז אתם מתגעגעים לסמאשבורגר או לא שמעתם על זה ורוצים לנסות אז לגמרי שווה את הנסיעה. אם סתם בא לכם משהו טוב ואתם בסביבה, אז זאת אחלה אופציה. רק קחו בחשבון שהוא לא פתוח כל השבוע וכל השעות, כדאי לבדוק באתר קודם.

ההמלצה הזאת עזרה לכם? מגניב! בדיוק בשביל זה בנינו את האתר. עדיין מחפשים? הנה כמה קישורים שיעזרו:

רוצים מסעדת בשרים טובה? אנחנו מתים על בשר ולכן יש לנו קטגוריה שלמה של הבשר הכי טוב שיש

קראתם על בשר, מה לגבי ההמבורגר הכי טוב שיש? הנה הרשימה של הקהילה עם ההמבורגר הכי טוב בארץ

פה תמצאו את כל ההמלצות של הקהילה שלנו למקומות בתל אביב