מחלבת עברי

הפרדס 50, מושב עזריה

נמרוד ברנע
Nimrod Barnea

נמרוד ברנע ממליץ על ארוחת בוקר אצל מחלבת עברי. מחלבת עברי היא משק היוצר גבינות ומארח בימי שישי בבוקר ארוחות. וכך הוא כתב:

לפני שנה וחצי בערך העליתי פוסט לקבוצה על מחלבת עברי והוא תפס, תפס ממש והפך ויראלי עם יותר ממאתיים תגובות ושש מאות לייקים.
אחריי היו עוד כמה וכמה וכמה (וכמה וכמה) פוסטים על המקום ולשמחתי כולם מבסוטים.

ראינו אשתי ואני היום בבוקר שהם מכינים משהו יפה לוולנטיינס דיי, אז סיימנו את הסידורים והחלטנו ללכת ספונטני (אני? ספונטני?) נסענו והתפנקנו בגבינות המצוינות והמאפים.
פיצה בוראטה מעולה, קלצונה פטריות ובצל מקורמל מושחת, לאבנה עם עגבניות שרי ושום קונפי ביחד עם שתי כוסות יין. הכל היה טעים מאוד וכמובן מושחת.

סיימנו מלאים ומרוצים אבל לא יכולנו לוותר על משהו מתוק אז הזמנו גם אחלה קינוח שוקולדי עם גבינת מסקרפונה.
קרסנו מהאוכל והתחלנו לחשוב על איך מתגלגלים הביתה ואז קיבלנו בהפתעה קינוח שני ומיוחד לוולנטיין, איך אפשר לסרב? 

המקום התפתח בצורה מדהימה בשנה וחצי האחרונות, מכמה שולחנות ופופים לעסק שעובד מדהים. ברגע שצולחים את התור הארוך שבחוץ ומזמינים מקבלים את האוכל חם עם טקס הגירוד של הפרמז’ן ועוד.

נגן וידאו

מיכל עברי זכרה אותנו לטובה והראתה לנו איך המפעל הזה עובד והמיומנות בשביל שלאנשים יהיה פשוט כיף. פגשנו כמעט את כל המשפחה וראינו כמה הם אוהבים לעשות את מה שהם עושים וכמה החווייה הזאת שהם יצרו מאפיינת את מי שהם.
זוהי כוחה של הקהילה שלנו והיכולת שלנו לעזור למחלבת עברי לעשות כיף עם מוזיקה שמחה, אוכל כיף וחברה טובה היא אחד הדברים שפשוט מהמם לראות ובעיניי תמצית הישראליות. לעשות כיף ביחד באהבה

נגן וידאו
נגן וידאו

ההמלצה הזאת עזרה לכם? מגניב! בדיוק בשביל זה בנינו את האתר. עדיין מחפשים? הנה כמה קישורים שיעזרו:

מחפשים מסעדה כשרה? כאן תוכלו למצוא את כל ההמלצות של חברי הקבוצה למקומות כשרים

שוק הפשפשים, שוק הכרמל, שוק התקווה… יש לנו קטגוריה שלמה לטיולים בשווקים ומשקים

הנה הרשימה של המלצות הקהילה שלנו לאחלה של מקומות במרכז