מסעדות בשר הכי טובות בארץ – לפי רעבים ברעבך

רעבים ברעבך
רעבים ברעבך

פוסט שני לפינה החדשה שלנו, הכי טוב שיש! אנחנו שוב מעלים את הכי טוב בארץ. למה? זה אחד הדברים שאתם שואלים ולכן אנחנו רוצים לענות לכם, שיהיה נוח ובסוף המטרה שלנו היא לעזור לקהילה שלנו. הפעם רק בשר, מסעדות בשר, אבל לא סתם. מסעדת הבשר הכי טובה בארץ. מה הופך מסעדת בשר למוצלחת ומומלצת? ההמלצות שלכם, כמובן.

רעבים ברעבכם

מסעדת בשר הטובה ביותר בארץ לפי קהילת ‘רעבים ברעבך’ – הדסון!

מתן אברהמס משתלט גם על קהילת הרעבים שלנו! המנות האייקוניות של חלונות ניו יורק, הקראסט אנטריקוט ואפילו המבורגר שנכנס לרשימה שלנו של הכי טובים בארץ בסלוט של המבורגר המסעדה הכי טוב. אם תשאלו בקבוצת הפייסבוק איפה מסעדת הבשר הכי טובה בארץ, תמיד תקבלו את השם הדסון ותמיד יהיו הרבה מאוד תגובות שייתנו אותו. ביחד עם המסעדה שבמקום השני.

המלצה להדסון באתר רעבים ברעבך  https://revimbiravcha.com/HUDSON

מקום 2 – מיט בר

מסעדה שיש בה גם תפריט גדול של ראשונות טובות, גם סטייקים מעולים וגם קינוחים מצוינים. קצת פחות יקר מהדסון, עם איכות גבוהה מאוד וארוחה שלמה. גם הסניף בהרצליה פיתוח וגם הסניף בתל אביב ליד כיכר רבין תמיד זוכים לתשבוחות. מיט בר מתגאים גם בנקניקיות שלהם ובצדק, אבל אין שני לסטייקים האיכותיים. ולא אמרנו מילה על התוספות (קחו את קרמבל תפוחי האדמה, תקשיבו לנו).

המלצה למיט בר באתר רעבים ברעבך בתל אביב – https://revimbiravcha.com/Meat bar

המלצה למיט בר באתר רעבים ברעבך בהרצליה – https://revimbiravcha.com/Meat bar

מקום 3 – אלבמה

הקונספט של אלבמה מוזר קצת. היא בנתניה שזה כבר מוזר, נכון, אבל להביא שתייה מהבית זה לא עניין שפוגשים בכל יום. עם זאת, הבשר נהדר עם מעושנים עסיסיים ואפשרות לארוחת טעימות למתחילים. תזמינו הרבה זמן מראש, כי פשוט אין מקום ובצדק.

המלצה לאלבמה ברעבים ברעבך – https://revimbiravcha.com/Route90

מקום 4 – פיטמאסטר

פתח תקווה על המפה במקום הרביעי! קבוצת חברים מקהילת אוכל נוספת שאנחנו אוהבים – סודות המעשנה והסו-ויד, החליטו לעשות קצת ביזנס ביחד ויצרו מקום שכולם אוהבים, פיטמאסטר. אפילו שהוא בפתח תקווה. בנוסף היא גם כשרה. מהרשימה הזאת אפשר לראות מאוד בקלות כמה הטרנד של הבשר המעושן תפס בישראל.

המלצה לפיטמאסטר באתר רעבים ברעבך – https://revimbiravcha.com/Pitmaster

מקום 5 – משפחת שכטר

ניסים ברכה, חבר קהילה פעיל בקבוצת הפייסבוק שלנו פתח מסעדת בשר (עם מעושנים כמובן) בחולון ואחראי על הארוחות השמחות שמגישים שם. הקהילה שלנו מתה על האווירה במשפחת שכטר וכמות אוכל שתפוצץ כל רעב ולא משנה כמה הוא רעב.

המלצה למשפחת שכטר באתר רעבים ברעבך – https://revimbiravcha.com/The Schechter’s

מקום 6 – מושבוצ

ה-מקום עליו ממליצים לצפוניים ואם רק תשאלו איפה לאכול ברמת הגולן, המקהלה תגיד ביחד מושבוצ. אפשר לשבת לאכול, אפשר לעשות סדנאות ואפשר לקנות בשר הביתה. הבשרים המיושנים מתיישנים במקום (ולכן גם מתחלפים) ויש גם יין.

המלצה למושבוצ באתר רעבים ברעבך – https://revimbiravcha.com/Moshvotz

מקום 7 – המקדש

מסעדה טובה בקניון? כן. באושילנד בכפר סבא נמצא אחד המקומות המומלצים על הקהילה שלנו שנקרא המקדש. יש במקום הרבה מנות בשר לחובבי בשר רציניים ואפשר גם ללכת על ארוחת טעימות אם רוצים לנסות כמה שיותר. גם זאת מסעדה כשרה. ובקניון. מי היה מאמין שיהיה מקום כל כך מומלץ בקניון.

המלצה למסעדת המקדש באתר רעבים ברעבך – https://revimbiravcha.com/Hamikdash

מקום 8 – B12

חוזרים לתל אביב והפעם עם מסעדה בקרליבך שגם מגדירה את עצמה כדיינר ומגישה בשר ישראלי טרי טרי. מסעדת B12 ממליצה על ראשונות, עיקריות ולהתאים בירה. תל אביבים הרוויחו במיוחד כי הם גם יכולים לעשות Take away ולהנות בבית.

המלצה ל B12 באתר רעבים ברעבך – https://revimbiravcha.com/B12

מקום 9 – M25

נשארים בתל אביב ולא מתרחקים יותר מדי. כמו שירון קסטנבאום לא רצה ללכת רחוק עם M25, אז הוא פתח את המסעדה שלו 25 מטרים מאספקת הבשר בשוק הכרמל. חוץ מהנתחים המצוינים שאפשר לבחור מהויטרינה, יש גם קראק פאי אלוהי.

המלצה ל M25 באתר רעבים ברעבך – https://revimbiravcha.com/M25

מקום 10 – מו ומו

יש כמה מקומות איכותיים על הרחוב הראשי ברחובות. קצת אחרי מכון ויצמן יושב חצי מוגבה מוסד בן שנים של בשר טוב עם אטליז שאפשר בו לקנות ולהכין בבית.

המלצה למו ומו באתר רעבים ברעבך – https://revimbiravcha.com/Moovmoo

עוד מקומות מעניינים

רשת מסעדות בשר הכי טובה: אנגוס

כשקוראים למסעדה על שם זן של פרה, אפשר להיות בטוח מה הקונספט שלה. דבאח כבר הפך להיות שם נרדף לבשר איכותי ואנחנו שמחים שעבר גם למסעדנות. מאז שהוסיף לקיצוב גם את הצלייה וההגשה הרשת נולדה וגדלה ל 3 מסעדות אנגוס וגם יש כמה סניפים של מכירת חומרי הגלם.

המלצה לאנגוס בתל אביב באתר רעבים ברעבך – https://revimbiravcha.com/Angus

המלצה לאנגוס בכפר סבא באתר רעבים ברעבך – https://revimbiravcha.com/Angus

ההמלצה הזאת עזרה לכם? מגניב! בדיוק בשביל זה בנינו את האתר. עדיין מחפשים? הנה כמה קישורים שיעזרו:

רוצים מסעדת בשרים טובה? אנחנו מתים על בשר ולכן יש לנו קטגוריה שלמה של הבשר הכי טוב שיש

קראתם על בשר, מה לגבי ההמבורגר הכי טוב שיש? הנה הרשימה של הקהילה עם ההמבורגר הכי טוב בארץ

גם אנחנו אוהבים לאכול בישראל. בקישור הזה תוכלו למצוא את כל המקומות המומלצים בארץ