טיול ליפן ודרום קוריאה – Noy Sandgarten

Noy Sandgarten
Noy Sandgarten

אומנם עבר חודש וחצי מאז שחזרתי, אבל הייתי בינתיים גם בניו יורק (יעלה פוסט נפרד בהמשך) ועוד כמה דברים קרו, אבל המקומות האלה בכל זאת שווים פוסט שהולך להיות ארוך וחופר אז קחו משהו לנשנש  😉

י🇯🇵**המלצות מיפן ודרום קוריאה**🇰🇷
התחלנו ביומיים ביפן (טוקיו), עברנו לשבוע בדרום קוריאה (סיאול ובוסאן) וחזרנו לעוד שבוע וחצי ביפן (אוסקה, נארה, קיוטו וטוקיו). – המקומות נכתבו לפי הסדר.

אני מעלה פה כמעט כל אוכל שאכלתי וצילמתי ויש פה המוןןןןןן דברים. אני אנסה לכתוב בכל תמונה מה זה, איפה זה וכאלה.

היילייטס שלי:
מסעדת פוקימון בטוקיו – מקום מגניב לאוהבי הפוקימונים! האוכל לא הכי טוב שאכלתי, אבל אין ספק שמשלמים בעיקר על החוויה וזה לגמרי מרגש.
רחוב טקשיטה המפורסם בשיבויה – מקום קטן וצבעוני בשיבויה עם טוסט צבעוני (זה אינסטגרמי אין מה לעשות), תפוח אדמה מסולסל על מקל שאחי ממש ממש אהב וגבינת מוצרלה על מקל מצופה בבלילה עם חתיכות תפוחי אדמה קטנות וקראנצ’יות שטרפתי בהנאה מטורפת. אני לא יודעת איך קוראים למקום, זה באחת מהסמטאות ויש אנשים שמחזיקים שלטים עם האוכל הזה אז קשה לפספס.

☆ אוכל רחוב קוריאני, להסתובב בין הדוכנים בשוק ופשוט לקנות אוכל! תעשו את זה זה נהדר!
☆ ברביקיו קוריאני – חוויה נהדרת! בשר מעולה, תוספות טובות ושירות נהדר.

☆ יש באוסקה מסעדה קטנה, עם תור ארוך ארוך והרמאן הכי טעים בעולם. אמאלה. אבאלה. צרחות. התעלפויות. איך שתרצו לקרוא לזה, זה פשוט אלוהי.
תחנת הרכבת המרכזית בקיוטו – בתחנה מסתתרות להן 2 קומות מלאות באוכל נהדר. (יש שם מרכז קניות בתחנה, ב-2 הקומות התחתונות יש את כל הדברים האלו)
יש קומה של אוכל חם/בנטו מלא אופציות, מלא סוגים, אפשר להסתובב שם שעות וללכת לאיבוד ולרצות לקנות את כל העולם. בקומה מתחת יש קינוחים וסופר עם דגים טריים שאפשר לקנות ולנשנש. שוב, כמה קינוחים, כמה אופציות, כמה דברים יפים ומיוחדים. אמאלה. והמאפייה!! אלוהים יש שם מאפייה עם מאפים טריים וטעימים, עם מגוון גדול וטעים שאסור לפספס.

☆ מול המלון בטוקיו מצאנו מסעדת רמאן קטנה וחמודה. הם מגישים שם רמאן בזיליקום. כן כן בזיליקום. וואווווו זה טעים ברמות לא נקלטות, כל כך מיוחד ופשוט טעים!
Han No Daidokoro – לסיום מושלם לטיול מושלם היינו חייבים לאכול בשר יפני משובך.
האווירה שם כיפית, הצוות חמודים אחד אחד (מברכים לשלום בשפה של הלקוחות שמגיעים וצועקים ברוכים הבאים וכאלה) והבשר אוי הבשרררררר קובה ביף, ווגאיו, אלוהים על צלחת. הקשבנו להמלצות המלצר החביב שהסביר לנו על כל נתח והכל נשמע כל כך טוב שאמרנו יאללה תבחר לנו ותביא! אז מה אכלנו בדיוק אני לא יודעת, אני רק אספר לכם שזה הבשר הכי טעים שאכלתי בחיי. אמאלה. אין דברים כאלה בשום מקום בעולם.

לסיכום החפירה אני אגיד שהייתי חוזרת למקומות האלה כבר אתמול ורוב הסיכויים שלא משנה לאן תכנסו לאכול (במיוחד ביפן) אני די בטוחה שתצאו שבעים ומרוצים 😍

**הפוסט נורא כבד וזה לא נותן לי אפילו לכתוב על כל התמונות מה זה ואיפה זה, אם יש שאלות מוזמנים לכתוב בתמונה עצמה ואני אשתדל לענות  🙂

עוד פוסטים עם המלצות על מקומות ביפן תוכלו למצוא כאן:

https://revimbiravcha.com/category