פנטסטיק – Fantastic TLV

בתוך מלון Port and Blue, צידון 1, תל אביב יפו, ישראל

Noy Sandgarten
Noy Sandgarten

פנטסטיק תל אביב.
אז ככה נתחיל מהקונספט של המסעדה, שזה עליסה בארץ הפלאות.
המקום מעוצב ברמה גבוהה בטירוף! מרגיש כאילו הייתי בחו”ל באיזה מקום שווה.
יש חלל המתנה שמעוצב כמו סלון ביתי עם ספריה ואח בוערת עם הרבה ספות ומקומות ישיבה.
מגיע מלצר לקחת אותך מהאיזור המתנה אל המסעדה עצמה, בדרך עוברים בבר שיפתח שם בשבועות הקרובים שמעוצב מגניב!
נכנסים דרך וילון בד גדול למעבר שכולו חשוך עם מראות בכל מקום ומלא רעש של שעונים (מיזופונים כמוני ראו הוזהרתם אני לא הייתי מוכנה לזה וזה העלה לי את הדופק והשיגעון בראש ל800).
מגיעים לאיזור המסעדה ויש בר מהמם ויש איזור ישיבה חיצוני.
ישבנו על הבר וביקשנו לעבור לשולחן אבל ברגע שהתפנה והעבירו אותנו ברחנו חזרה פנימה, הבחוץ זה כמו סאונה ועם כמה שיפה שם אני לא רוצה לאכול בחנק ובחום..
על הבר היתה לנו ברמנית/מלצרית הכי מתוקה בעולם! עזרה לנו מלא וידעה לכוון אותנו מצויין בתפריט.
הכינה לנו שני קוקטיילים לפי מה שאנחנו אוהבות מבחינת טעמים. לא זוכרת מה זה היה בדיוק כי בגדול אמרנו לה יאללה סומכות עליך ויצא טוב!
לקחנו לראשונות מוסר בכבישה חמה – מתואר כסלטון מרענן ומגניב, בפועל היה מלוח וחמוץ בטירוף כאילו מישהו התפרע עם הרוטב או מה שזה לא היה. החזרנו את המנה לצערי.
לקחנו גם טרטר בקר – אמאלה, זה היה טעים ברמות היסטריות! הברמנית המליצה לערבב הכל יחד ולאכול ככה וכך היא עשתה, עירבבה לנו את הטרטר בצורה שפשוט היה כיף לראות. (בסרטון)
לעיקרית לקחנו חזה אווז הוא מגיע עם רוטב דובדבנים (אני אישית לא אוהבת וביקשנו שיגיע בצד ומבחינתי מזל שכך.) החזה אווז היה עסיסי וטעים!
לקחנו עוד עיקרית בגלל שהחזרנו ראשונה אחת, לקחנו סינטה בגריל – בשר טוב, הביאו לנו מידת עשיה טובה כמו שביקשנו. טעים טעים טעים.

לסיכום:
קונספט מגניב, אוכל טוב, צוות אדיב ונחמד שבהחלט תרם לאווירה.
ממליצה!