מון סושי בר – MOON

סניף בוגרשוב:
בוגרשוב 58 תל אביב

סניף מון דילייט:
פינסקר 30, תל אביב

Ilana Lancha Milishtain
Ilana Lancha Milishtain

הרבה נאמר כבר על אחת הסושיות המוערכות בארץ הMoon בדיזינגוף/פינסקר שבתל אביב. מה שבעיני עושה את החוויה לכל כך מיוחדת הוא התפריט. מצד אחד, המסעדה לא מתיימרת לענות על כל החשקים של האדם, היא מגישה את מה שהיא טובה בו וזהו- תבוא למסעדה הזו רק אם אתה רוצה לאכול סושי כי לא תמצא שם לא סטייק ולא פסטה. מצד שני, התפריט מציע יותר מ-100 רולים שונים ומגוונים (השף כנראה היה הילד הכי יצרתי בכיתה) אז גם אם אתה טבעוני, צמחוני אוכל דגים, צמחוני שלא אוכל דגים, סולד מאבוקדו, אוכל רק דברים מטוגנים, לא נוגע באוכל שאין בו גבינה, אוהב חריף, אוהב מתוק, רוצה שיצטלם יפה או סתם לא מוכן לאכול אותו דבר כל פעם- ממש כדאי לך למצוא את עצמך במון סושי.
וכשאתם כבר מגיעים, תבואו רעבים ואפילו מאוד לרולים של סושי מושקע ומשביע.
נקודה חשובה לציון- המסעדה לא זולה , אבל ניתן להשתמש בכרטיס הכחול של חבר ובמצב הרוח הטוב של נותני השירות במסעדה כדי לקבל הנחה משמעותית.
שימו לב שהרבה מהרולים מגיעים בצורת 4 יחידות עבות במקום 8 דקות- שלא תתבאסו שהזמנתם מעט מידי.
אז אמרתי שיש הרבה רולים אבל מה אמליץ לקחת בעצם? אז ככה- הרול שהכי לא ציפיתי לעוף עליו ובסוף נתן לי את הביס הכי טעים- זה רול בלי אצה כשאת מקומה מחליפה חסה והוא במילוי גבינת סאנט מור, בס טמפורה ואבוקדו. עוד רול מומלץ זה הנפוליאון שעשיר בטעמי בטטה וגבינת גאודה מותכת, הרול עם הצ׳ילי הלימון והמנגי שמרגיש קליל כמו פרישייק ומפנה מקום לעוד שמינייה, ורול טונה פנקו שהוא בדיוק למתחילים שהבינו שאי אפשר בלי סושי.
אל תוותרו על אצבעות בטטה קריספיות למנה ראשונה ועל סשימי (איזה שתרצו אבל אחד חובה).