טיול בלוס אנג’לס – Natan Garfinkle

Natan Garfinkle
Natan Garfinkle

פוסט אוכל על לוס אנג’לס!

אז לאחרונה יצא לי לבלות 4 ימים בעיר הזו וכמו כל אחד בקבוצה רובו סבב סביב אוכל שיתחלק למקומות ותחומים שונים.

Original farmers market:
שוק שבנוי על אוכל ומאכלים מיעדים שונים אבל עם וייב קצת תיירותי מידי ובכל זאת מומלץ בזכות לכל האפשרויות:

Trejos tacos – אולי נראה כמו גימייק אבל מאוד טעים! אכלנו את הדג והשרימפס

The gumbo pot – אוכל אמריקאי אוטנטי בסגנון ניו אורלינס עם מלא דגים וקדרות, מלא אופציות ומאוד מעניין. אכלנו את הקדרה הצמחונית אבל תשאלו את המוכרת מה הכי מומלץ, היא יודעת.

Singapores banana lead – מרגיש יותר כמו קונספט חמוד ולא היה מיוחד מידי, אבל אכלנו רק מנה אחת.

המקום של היין – סליחה לא צילמתי ושכחתי את השם אבל יש מקום אחד של יין שם. מבחר ענק עם האפי אוור נהדר ומנות צד מאוד מפתות.

ליעד הבא!

Pasta sistets – אנשי “באזפיד” כנראה כבר שמעו את השם של המקום שנבחר כהכי משתלם מבחינת טעם ומחיר לפסטה בל.א. אבל לאלו שלא מכירים מדובר במקום מעולה שמכין פסטות נהדרות ולזניה מנחמת ביותר. אל תצפו למנות כמו ברומא אך בהחלט מדובר ברמה.

וליהלום בכתר של העיר הזאת…

*GRAND CENTRAL MARKET*
בין כל המוזאונים והבניינים המדהימים בדאון טאון ממוקם גן עדן לפודיז עם עשרות מסעדות (דוכנים) עם מאכלים שונים שלא רק טובים לאינסטגרם אך גם מדהימים לנשמה (זאת שבבטן כמובן)

Eggslut – מסעדה על טהרת הביצה. לקחנו את מנת הדגל ה”סלאט”, מדובר בצנצנת קטנה עם פירה וביצה רכה וקצת טוסט באגט בצד. במקור נשמע מדהים בתכלס בסדר אבל לא ויתרנו! אין סיכוי שסתם יש תור! חזרנו שוב ואכלנו את הסנדוויץ סלט ביצים ואז הבנו למה התור… סופקנו והמשכנו הלאה.

PBJ.LA – מסעדה עם עשרות סגנונות של סנדוויץ הריבה וחמאת הבוטנים האמריקאי. בתכלס הרבה אופציות מעניינות ולבסוף לקחנו את האחד עם ריבת התפוחים וחמאת אגוזי מלך שהתברר לנו בביס הראשון כחרוסת ( מאוד טעימה) אך היו גם מלא אופציות נהדרות אחרות.

Ramen hood – הראמן הכי. טעים. שאכלנו. והוא גם טבעוני!

Tacos tumbras a Tomas – דוכן מקסיקני עם טאקו מדהים ומבחר סוגי בשר. שימו לב שאצלם טאקו אחד פרושו הר בשר על שתי פרוסות טאקו ועוד שתיים בצד ובמתמטיקה פשוטה 1=4.

במקום יש גם מבשלת בירה נהדרת עם אופציות נהדרות בשם golden road.

Honourable mentions:

In ‘n’ out – הפאסטפוד של מערב ארה”ב. בהחלט נהדר אך מספיק לפעם אחת. יש דברים טובים יותר בעיר!

Monty’s – מציאה של חברה שלי שחלמה לטעום את האימפוסיבל ברגר ומצאה מקום נהדר. חלקנו את ההמבורגר של רשת הפאסטפוד המוקמית, פנימה והחוצה, (וואו זה דוחה בעברית) ולאחר מכן את המבורגר הפלא והצמחוני ניצח!

Erewhon – מדובר בסופר אבל איזה סופר! הכי היפסטרי ואורגני ופלצני אבל אין ספק שחוויה מטורפת בה אפשר גם לקנות אוכל מוכן שאנשים ממליצים עליו בלי סוף! וגם קניתי שם משקה “רוחני” מעניין.

לכל מי שקרא עד פה, מקווה שעזרתי לכם למצוא יעד חדש לחופשה ותשארו רעבים!

(התמונות על פי סדר הופעתן בפוסט)

עוד פוסטים עם המלצות על מקומות בארה”ב תוכלו למצוא כאן:

https://revimbiravcha.com/category