רובן, סניף פתח תקווה

שחם 36, פתח תקווה

Nadin Melamed
Nadin Melamed
Shaked Damari
Shaked Damari

מאת Nadin Melamed:

טוב תשמעו, כלכך טעים כאן שזה גורם לבלוטות הטעם לדמוע!

לוקחים עסקית בין 55-79 ומקבלים ראשונה קטנה, עיקרית לבחירה (מהכריכים הפשוטים יותר ועד ההאבי דיוטי של כריכי הדגל הכבדים) תוספת ושתיה קלה.

פעם שניה שלנו ברובן. הפעם הזמנתי אני את כריך האסאדו המעושן המפורק ולראשונה את הקיקרס-נאגטס חזה עוף בציפוי קמח תירס קראנצ’י על תפוצ’יפס בטטה.
אבא הזמין שוב את כריך הקומותיים של רובן שהתאהב בו מהטעימה הראשונה (למרות שהוא ממש לא טיפוס של בשר) ולראשונה את מנת הניגובים-שווארמה טלה ועגל עדינה על טחינת הר ברכה לצד פרנה לוהטת.
הקנאקרס טעימים מאוד וממש הצטערתי שהיו רק 3 קטנטנים, גם הצ’יפס בטטה הדק מצויין שתובל במעט לימון וצ’ימיצ’ורי.
מנת הניגובים היא שוס-השווארמה של רובן לא כמו כל שווארמה אחרת שטעמתי. היא עדינה כלכך ומלאה תווים של תיבול עדין ועישון קל, מתפרקת על הלשון ופשוט תענוג לנגב אותה עם הפרנה הרכה והטחינה.

8 דקות אחרי שהגיעו הראשונות כבר נחתו על השולחן העיקריות.
כריך הקומותיים של רובן שהוא קיבל היה טעים בהרבה מהפעם הראשונה שאכלנו שם לפני חודשיים ולמרות שהבשר היה וול דאן (לבקשתו) הוא היה כלכך עסיסי ומלא טעם מלוח נעים בעוד הקורנדביף למטה היה מתקתק מעושן ונעים ושני החלקים איזנו אחד את השני בהרמוניה מענגת.
והאסאדו בלחמניה שלי? וואו. כלכך הרבה שעות בישול עד שהבשר מתפרק כמו חמאה בפה אך עדיין אדום עז, מתקתק במידה והרמז המעושן. מושלם.
הלחמניות בכל המנות קריספיות בחוץ וענניות בפנים, בול לכל הרטבים הביתיים שנספגים בהן ועומדות בגבורה בכל העסיסיות בלי להתפרק יותר מדי.

זה הזמן גם להקדיש פסקה לצ’יפס של רובן. הצ’יפס נטבל בטמפורה קודם (וקצת חרדל לדעתי) והוא מגיע קריספי ומתפצפץ ברמות שלא פגשתי. גאוני.
אבא כלכך אוהב את הצ’יפס שלהם שהזמין עוד אחת בצד. דווקא את צ’יפס הבטטה לא אהבנו כלכך, מתוק מדי לטעמנו.

השירות מדהים וקשוב, הכל מגיע בשניות ועם חיוך ופשוט מומלץ בטירוף. כשר וחלק מהבשרים גם גלאט, שווה כל שקל.

מאת Shaked Damari:

רובן פתח תקווה.
טוב אז ככה, שוב ממליצה על המקום המטורף הזה! כן, צריך לדעת גם לפרגן…
הפעם הזמנתי מנות שונות ומומלצות ביותר! הקרפצ’יו… ואו… הטעמים מתפוצצים בפה!! הסיגר? כמה פשוט ככה טעים… כן נו אז אומרים זה רק סיגר… אז זהו שלא! הסיגר הזה ממולא בבשר מעושן אין לי מושג לא מבינה גדולה אבל הטעם הוא ואו אמיתי… פשוט מביס לביס הטעם יותר מתפוצץ.
כמובן שמיותר להרחיב על ההמבורגר עם הכבד אווז והכריך קומות..
טוב תקישבו לי תסעו לשם פשוט מקום מטורף אווירה מגניבה והטעימים… אי אפשר פשוט אי אפשר להרחיב במילים.
אני החלטתי – פעם בחודש מגיעה מהצפון למרכז ורק בשביל זה😍