בואו להכיר את איתי לוי – sushitay

Itay Levi
Itay Levi

ברוכים הבאים ל @sushitay
#שואלים_ברעבך, המקום להכיר ולשאול הכל!
והפעם: איתי לוי בן 34.
אני עובד מבית דגן, שף פרטי עד הבית, מייעץ למסעדות ומעביר סדנאות סושי בבית הלקוח. לעסק שלי קוראים sushitay שהוא שילוב של שמי עם התחום שאני הכי אוהב.
את דרכי התחלתי בתחום בשנת 2007 במסעדת סוהו בראשון לציון. שמה למדתי הכל, כל עוד הסושי לא היה מוכר בארץ. השתחררתי בדיוק מהצבא ומכיוון שזה תמיד סיקרן אותי, הלכתי לחפש עבודה. הציעו הרבה תפקידים אבל הסושי הכי משך אותי כי זה באמת עוד לא היה מוכר כמו היום והחלטתי להיות קצת שונה ולהתחיל לעבוד בתחום.
אחרי שנים בתחום ועם כמעט 4 שנים של מסעדה הבנתי שאני צריך משהו אחר לשנות כיוון לעשות דברים בדרך שלי ובקצב שלי . עזבתי את העסק, הייתי קצת בבית לכבוד הולדת הבת שלי. חזרתי לסוהו לעוד תקופה קצרה ומשמה למסעדת שף ואז הבנתי שאני רוצה לעשות את הכל לבד. רטבים, מנות , לכתוב תפריט לפי סוג אירוע וסוג לקוח.
אז יצאתי לדרך עצמאית וכיום אני מעביר סדנאות סושי לפרטיים ולעסקים, ארוחות פרטיות בבית הלקוח וייעוץ מקצועי למסעדות בתחום.
קצת על עצמי אני אבא לשתי בנות מהממות (2.1 , 3 חודשים) נשוי לאישה מהממת שתומכת ועוזרת בכל מה שצריך מבינה ומכילה את השגעונות שלי ואת כל הארונות שיש לנו במטבח (Mai Pilpel Levi). יש לי תחביב ללכת למסעדות ולהזמין מלא מנות ראשונות לחוות טעמים ורעיונות למנות חדשות.
היה ערב שעבדתי עם השף יונתן רושפלד זאת הייתה חוויה מדהימה ומהנה הכנו יחד ארוחת ערב לעדי שטראוס. ובקרוב מאוד זאת תהייה הגשמת חלום להכין ארוחת ערב למיס מאיה וורטיימר בעזרת השם.
מוכנים ? AMA

אינסטגרם –
https://www.instagram.com/sushitay10

פייסבוק –
https://www.facebook.com/sushitay10/